O nas

Nasze przesłanie

ZALEŻY NAM, ABY CZYNIĆ RÓŻNICĘ

Coaching indywidualny

proces odkrywania własnego potencjału i aspiracji - szczególnie przydatny dla szefów i szefowych, osób zasiadających w zarządach, menadżerów i menadżerek różnych szczebli i na różnych etapach kariery,

warsztaty osiągania długotrwałej efektywności i spójności zespołowej, w różnych fazach życia i organizacji zespołu, jako sposób na zwiększenie wydajności zespołu, jak i na zachowanie jego spójności i zwartości,

działania tworzenia i budowania owocnych oraz wydajnych relacji - w naszym modelu 1, 2, 3+; zarówno dla osób indywidualnych, dla par osób blisko ze sobą pracujących, jak i dla grup i zespołów,

warsztaty umiejętności coachingowych oraz facylitowania zespołów w sposób coachingowy - nauka poprzez doświadczenie na sobie skutecznych sposobów i technik pracy z ludźmi zarówno dla osób zajmujących się szkoleniami jak i dla menadżerów i menadżerek zarządzających zespołem.

Jak pracujemyNasza filozofia

CZŁONKOSTWO

Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą środowisko coachingowe w Polsce.

AKREDYTACJE

Coachowie posiadają akredytacje International Coaching Federation i/lub Izby Coachingu.

MetodykaNa czym bazujemy

International Coach Federation

STANDARDY KOMPETENCYJNE I ETYCZNE

Ekosystem ICF to rodzina sześciu organizacji, stworzona, aby jak najlepiej służyć rozwojowi i wzmacniania świata poprzez coaching.

Izba Coachingu

STANDARDY KOMPETENCYJNE I ETYCZNE

Izba Coachingu jest niezależną organizacją reprezentującą środowisko coachingowe w Polsce. Dąży do tego, aby według określonych standardów, w poszanowaniu etyki oraz zapewniając najwyższą jakość, coaching stawał się profesją przyczyniającą się do społecznego rozwoju.

Team Coaching International

METODYKA COACHINGU ZESPOŁOWEGO

TCI jest firmą świadczącą profesjonalne usługi mające na celu pomagać klientom w tworzeniu i utrzymywaniu wysoko wydajnych zespołów i organizacji.

Center for Right Relationships

METODYKA COACHINGU RELACJI

Nie ma ani jednego ludzkiego przedsięwzięcia, czy naturalnego zjawiska, które nie wiązałoby się z relacjami. Organization and Relationship Systems Coaching to inspirowane doświadczeniem podejście do pogłębiania każdej relacji.

Leadership Circle

DIAGNOSTYKA PRZYWÓDCZA

Badanie Leadership Circle to najlepsze w swojej klasie narzędzia, które dają liderom jasny wgląd w ich mocne strony przywódcze i obszary do rozwoju.

The Center for Nonviolent Communication

METODYKA POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY

NVC to kontakt z samym sobą i innymi z poziomu potrzeb. Zaprasza do dostrzegania człowieczeństwa w każdym z nas i rozpoznania tego co łączy i tego co różni oraz znalezienie sposobów na uczynienie życia wspaniałym dla nas wszystkich.

Kim jesteśmy

Zespołem ludzi, którym zależy...

"Człowiek wówczas jest spokojny i wesoły, gdy w swoją pracę wkłada serce i stara się ze wszystkich sił."
~Ralph Waldo Emerson

Nasz zespółPoznaj nas

CEO/Właściciel

Bartosz Berendt

Partner Coach

Beata Rycembel

Partner Coach

Joanna Zawada

Partner Coach

Joanna Berendt

Senior Coach

Monika Panas

Kliencitowarzyszyliśmy w podróży