Nasi coachowie

Executive Coach for Individuals, Relationships and Teams

Przygodę z coachingiem Beata rozpoczęła wiele lat temu, nie wiedząc nawet, że to co robi, to coaching. To był jej naturalny sposób bycia z ludźmi zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych. Posiadane intuicyjne umiejętności coachingowe uzupełniła w szkołach coachingu spełniających najwyższe światowe standardy. To, co robi jest jej pasją. Każdy klient zarówno indywidualny jak i grupowy jest dla niej kimś wyjątkowym. Klient dla Beaty jest partnerem, któremu daje swoją uważność, pełną obecność i zaangażowanie. W relacji coachingowej stwarza atmosferę poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia, które z kolei otwiera przestrzeń do największych nawet wyzwań. Wierzy w ludzi i ich potencjał, zazwyczaj wykorzystywany tylko w niewielkim stopniu. Uczestniczy w odkrywaniu przez klienta nowych możliwości i jednocześnie jest świadkiem realizacji stawianych przez niego celów. Nie boi się trudnych tematów. Nie boi się emocji, które często towarzyszą klientom w momentach odkrywania i dokonywania zmian. Klienci Beaty biorą odpowiedzialność za swoje życie. Spełniają marzenia, realizują cele zawodowe i uczą się sięgać dalej. Marzeniem Beaty jest aby każdy człowiek budził się codziennie rano pełen energii, entuzjazmu i prawdziwej ciekawości tego co przyniesie nowy dzień.     

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Przez ponad 11 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach. Tam zyskała wiedzę i praktyczne doświadczenie, które obecnie wykorzystuje w swojej pracy. Pierwsze kroki stawiała w dziale marketingu i sprzedaży. Następnie przez ponad 7 lat  z powodzeniem i ogromną pasją pracowała na stanowiskach menadżerskich w działach HR. Jako Dyrektor Personalny odpowiadała za Europe Centralną i Wschodnią. Rozumie realia biznesowe oraz dostrzega rolę i miejsce każdej osoby, która jest częścią systemu korporacyjnego. Ma szerokie doświadczenie w obszarze HR – zarządzania ludźmi w zakresie planowania strategicznego, wdrażania systemów motywacyjnych, systemu ocen pracowniczych, rekrutacji, prowadzenia szkoleń, rozpoznawania potencjału i planowaniu dróg rozwoju.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE COACHINGOWE

Od 2007 roku zajmuje się coachingiem. Pracuje przede wszystkim w środowisku biznesowym. Jest coachem indywidualnym, relacji oraz zespołowym, jest również trenerem coachingu. Prowadzi rozwojowe programy team-coachingowe dla zespołów w zakresie rozwoju przywództwa, współpracy, efektywnej komunikacji i in.

Pracuje przede wszystkim z zarządami oraz zespołami top managementu w korporacjach ale również z kadrą menadżerską średniego szczebla. Wdraża autorskie programy warsztatowe dla menadżerów w zakresie przywództwa, umiejętności coachingowych i team-coachingowych.

Beata aktywnie współpracuje ze środowiskiem międzynarodowym. Jako Executive Coach jest członkiem zespołu międzynarodowej organizacji Intergal Leadership & Coaching.

Uczestniczyła i uczestniczy w projektach coachingowych takich firm jak: Ericsson (Region Azji i Środkowego Wschodu, zespoły Top Managementu firmy), Roche, Skanska, mBank, Orcla, Universal Music Polska, SAS, Philip Morris, T-Mobile, Bayer Bonduelle, Volkswagen Bank, Kompania Piwowarska, McDonald’s, Orkla, Savills, JLL, Enel-Med, Mylan, Amica, Dr. Gerard, Media Saturn, Zelmer, Beckers, Prudential, PUMA, EGIS, Genpact, Teva Operations Poland, Teva Pharmaceuticals, Mondial Assistance, Johnson & Johnson, Unilever, DHL, Goodyear,  PKN Orlen, Coca – Cola HBC Polska, Glaxo Smith Kline, Lufthansa, DBM Polska, Grupa Pracuj, BRE Bank, ING Nationale Nederlanden, ING Bank Śląski, Capgemini, Ernst & Young, Deloitte, Axa, PZU, Raben, Dendrite, BP Polska, Shell Polska, FM Logistic, Salans, ITI, TetraPak, Bank Handlowy Citibank, Netia, NBP, PKP SA, MSZ i in. Prowadzi praktykę w języku polskim i angielskim.

EDUKACJA I CERTYFIKATY:

Beata jest akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC (Professional Certified Coach). Ukończyła:

 • The Coaches Training Institut (CTI) – Co-Active Academy oraz Certification Program, gdzie uzyskała tytuł Certified Professional Co-Active Coach (CPCC). – Jest to jedna z czołowych szkół coachingu na świecie w zakresie coachingu indywidualnego.
 • Team Coaching International (TCI) – Authorized Facilitator of Team Diagnostic, coaching zespołów z użyciem narzędzia Team Diagnostic Assessment, które z powodzeniem stosuje w organizacjach. Jest również superwizorem tej metody. To dzięki Beacie to narzędzie jest dostępne w języku polskim.
 • Organizational & Relationship System Coaching (ORSC) – Center for Right Relationship – zaawansowany program obejmujący coaching relacji, coaching zespołów, coaching systemowy.
 • The Leadership Circle Profile (LCP) – certyfikat narzędzia stosowanego dla rozwoju przywództwa
 • Facilitator Horse Assisted Education – członek Europejskiego Stowarzyszenia Horse Education (EAHAE)
 • Transformational Presence Leadership & Coaching – Center for Transformational Presence, Alan Seale
 • Licensed HorseDream Partner (EAHAE) – oficjalny Partner EAHAE w międzynarodowych programach rozwoju przywództwa z użyciem koni jako naturalnych nauczycieli.
 • Techniki dramowo – teatralne w pracy z grupą – STOP-KLATKA – praktyczne wykorzystanie elementów technik dramy w programach rozwojowych.
 • Alchemy of 3rd entity – Center for Right Relationship – program doskonalący sztukę współprowadzenia programów i warsztatów grupowych.
 • Leadership Program – The Coaches Training Institut (CTI) – 10 – miesięczny zaawansowany międzynarodowy program przywództwa.

Beata jest współtwórcą i wraz z Joanną Zawadą Kubik współautorem akredytowanej przez ICF szkoły team coachingu - Team Coaching Lab. Z wykształcenia jest psychologiem.

 • Akredytacja: Professional Certified Coach ICF
 • Motto: „Jeśli nie pokażesz ludziom, kim Jesteś, nigdy nie będą mogli Cię zobaczyć”

Tags:

Zobacz takżepoznaj wszystkich

Coach akredytowany (MCC) przez International Coach Federation (ICF), coach i superwizor...
Executive Coach for Individuals, Relationships and Teams
Jest akredytowanym coachem PCC ICF przez International Coach Federation. Posiada ponad 1000 godzin...

Kliencitowarzyszyliśmy w podróży