Nasi coachowie

Jest akredytowanym coachem PCC ICF przez International Coach Federation. Posiada ponad 1000 godzin doświadczenia coachingowej. W praktyce coachingowej pracuje indywidualnie i z zespołami, m.in. z biznesem oraz szeroko pojętą edukacją.

Ma ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich, gdzie zdobywała doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami, m.in. uczestniczyła w tworzeniu od podstaw banku detalicznego. Odpowiadała za procesy związane z oceną ryzyka, usprawnianie procesów biznesowych w obszarze operacji, sprzedaży i marketingu.

Od 2008 współpracuje z Youth Business Poland jako mentor i coach, wspierając przedsiębiorców w rozwoju i skutecznym prowadzeniu własnych biznesów. Od 2013 jako członek zarządu współtworzę Fundację Nowych Możliwości Equante.

Przez kilka lat współprowadziła również akademię zabawy i rozwoju dla dzieci, gdzie odpowiedzialna była za zarzadzanie siecią placówek i produktami, procesy szkoleniowe i rekrutacyjne, rozwój pracowników oraz standaryzację procesów jakościowych spółki.

Jako trener prowadzi głównie szkolenia z komunikacji i coachingu oraz budowania przywództwa w oparciu o dialog i podejście coachingowe. Obszary specjalizacji: konstruktywna komunikacja, coaching menadżerski, coaching zespołów, coaching systemowy.

 Jako coach i trener towarzyszy mendżerom, organizacjom, przedsiębiorcom w rozwoju, wspiera ich w odkrywaniu i pełniejszym wykorzystywaniu swojego wewnętrznego potencjału, skutecznym budowaniu zespołów zmotywowanych i współpracujących oraz realizacji celów biznesowych.

Tytuł magistra zdobyła na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (2000). Studiowała również w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, na Uniwersytecie w Poczdamie a także ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania w Szkole Głównej Handlowej.

Stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu coachingu, komunikacji i kompetencji trenerskich. Ukończyła m.in. Coaching Team Thinking & Team Innovation, Grup dynamics, Szkołę Trenerów Rozwoju Kompetycji Trenerskich, The Art. And Science od coaching, Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii Dojrzewalni Róż oraz Intensywny roczny kurs mediacji NVC, Making Collaboration Real in Organization.

Od wielu lat aktywnie działam na rzecz tworzenia systemów, relacji, biznesów w o parciu o dialog, wzajemny szacunek, zaufanie, współpracę oraz harmonijne wykorzystanie wewnętrznego potencjału jednostek.

Jest współautorką Współautorka książek i publikacji inspirowanych coachingiem i NVC: „Dogadać się z dzieckiem. Coaching, Empatia, Rodzicielstwo”, „Przyjaciele Żyrafy. Bajki o empatii”, „Tęskniący Zenon i żyrafa, która spadła z krzesła”, „Harmonia w życiu prywatnym i w biznesie” oraz „Coaching Katalizator Rozwoju Organizacji

  • Akredytacja: Professional Certified Coach ICF

Tags:

Zobacz takżepoznaj wszystkich

Coach akredytowany (MCC) przez International Coach Federation (ICF), coach i superwizor...
Executive Coach for Individuals, Relationships and Teams
Jest akredytowanym coachem PCC ICF przez International Coach Federation. Posiada ponad 1000 godzin...

Kliencitowarzyszyliśmy w podróży